
Майстер-клас
16:16, 2 листопада 2016 р.
Житомирян навчатимуть розроблювати комп'ютерні ігри
Майстер-клас
12 листопада в конференц-залі Готелю «Україна» Комп'ютерна Академія ШАГ проведе безкоштовний майстер-клас «Розробка комп'ютерних ігор».
Захід відбудеться за підтримки управління освіти і науки Житомирської ОДА. Доповідачем запрошено незалежного гейм-розробника зі Львова Олега Новосада, який мав досвід запуску власної студії з розробки ігор. На сьогоднішній день, він веде власний стартап-проект – гра Severenity та займається розробкою мобільних додатків у SoftServe. На майстер-класі житомиряни зможуть дізнатися про технології створення ігор, їх монетизацію, мобайл та гейм-девелопмент.
«Своєю сферою я обрав мобайл і гейм-девелопмент, адже переконаний, що мобайл індустрія – це майбутнє, а ігри – вічні. Саме тому, я використовую сучасні технології в своїх проектах і з великим задоволенням надам поради гейм-дизайнерам та початківцям щодо розробки комп’ютерних ігор!» - зазначає Олег Новосад.
Потрапити на захід «Розробка комп'ютерних ігор» можуть всі бажаючі, попередньо зареєструвавшись на сайті Академії: http://zhitomir.itstep.org/ або за телефонами:
(067) 303 05 33, (093) 087-30-33.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
18:54
17 травня
15:05
17 травня
Оголошення
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
13:38, 9 травня
09:03, 17 травня
13:38, 9 травня
live comments feed...