• Головна
  • На Житомирщині поліція проводить профілактичне відпрацювання регіону
15:28, 2 листопада 2016 р.

На Житомирщині поліція проводить профілактичне відпрацювання регіону

З початку жовтня у м. Житомирі, а відтепер і у найбільших районах області поліцейські проводять оперативно-профілактичні заходи із попередження та розкриття правопорушень. У містах та селищах збільшено кількість поліцейських нарядів за рахунок додаткового залучення патрульних, нацгвардійців та працівників територіальних відділів поліції.

Такі заходи зумовлені необхідністю посилити контроль за правопорядком у громадських місцях, попереджувати грабежі та крадіжки, незаконні заволодіння транспортними засобами, залишеними господарями без нагляду, особливо у темну пору доби.

- Тривають превентивні заходи поліції, які ми вже розпочали, збільшивши кількість поліцейських на вулицях м. Житомира. Тепер поширюємо таку практику по всій області, - розповів заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – З урахуванням детального аналізу вчинених правопорушень, для кожного з територіальних підрозділів Нацполіції області розроблено конкретні заходи.

Так, маршрути патрулів розроблено з урахуванням концентрації правопорушень: зазвичай вони проходять поблизу нічних розважальних та торгівельних закладів, інших місць дозвілля молоді, парків відпочинку.

Поліцейські співпрацюють з місцевими громадами, зокрема упроваджуючи практику інформування правоохоронних органів у випадку появи у населених пунктах підозрілих осіб та транспорту.

Також поліція звертається до жителів та гостей області з проханням звертати увагу на залишені без нагляду на тривалий час транспортні засоби, нічийні валізи, сумки, пакунки, іграшки, ґаджети, інші предмети.

Пам’ятайте, що не варто їх рухати, піднімати, заглядати всередину, це може бути небезпечно для вас і оточуючих. У разі появи у вас обґрунтованих підозр щодо небезпечності ситуації відразу телефонуйте за номером «102».

Поліцейські звертаються до полісян з проханням ставитись до їх роботи з розумінням та повідомляти про усі факти порушень правопорядку.

#житомирщина #поліція #відпрацювання
Оголошення
live comments feed...