• Головна
 • Голова Житомирської ОДА шукає енергійну команду та "шукача" інвесторів
Прес-конференція
17:12, 2 листопада 2016 р.

Голова Житомирської ОДА шукає енергійну команду та "шукача" інвесторів

Прес-конференція

Політику "ефективного менеджменту" має наміри втілити новопризначений голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. Сьогодні під час прес-конференції посадовець розповів про приорітети та нововедення. Так, у намірах голови ОДА сформувати енергійну та драйвову команду, яка буде віддаватись роботі на 100 %, залучення інвестицій в область, запровадження регіонального ЦНАПу, відкриття сучасного онкодиспансеру, завершення будівництва стадіону "Полісся" тощо.

Для того, щоб Житомирщина була у хабі реформ, керівник області визначив такі основні напрямки діяльності:

 • Підтримка учасників АТО, їх родин – залишається одним із головних наших напрямків діяльності. У планах керівництва області зберегти лідерські позиції по Україні за забезпеченням медичної реабілітації бійців, діяльністю Центру допомоги учасникам АТО.
 • Реалізація реформи децентралізації – вже зараз 10 утворених громад показують приклад Житомирщині, як можна жити, коли люди реально впливають на справи. Понад 60 об’єктів реалізується у 2016 році в ОТГ за рахунок коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури, ДФРР та на основі співфінансування. Власні доходи ОТГ зросли у 3 рази. Сьогодні ОТГ займають 10% території області. До кінця року після виборів у ще 22 громадах територія об’єднаних громад Житомирщини становитиме 35%. У наступному році більше 50% площі області може бути охоплено об’єднаними територіальними громадами.
 • Інвестиційний клімат – у рамках реалізації загальнодержавної стратегії «Україна-2020» та обласної стратегії розвитку до 2020 року Житомирщина посилюватиме співпрацю з інвесторами. Зокрема, ОДА буде не лише відкритою до приїзду інвестора. Адміністрація тепер займатиме активну позицію в пошуку інвесторів за кордоном.

Рада з питань залучення інвестицій, яка працює на Житомирщині, є реальним прикладом спрощення бюрократичних процедур.

У 2017 році на міжнародних заходах та інвестфорумах інвестиційні об’єкти області представлятиме Head Hunter (хед хантер) – окрема людина, яка шукатиме інвесторів.

Вже незабаром на Житомирщині буде презентовано інвестиційний портал області, де будуть розміщені всі інвестиційні пропозиції із позначенням на гугл-карті ділянок.

 • У планах – і сприяння у створенні спільно з польською стороною Центру Підтримки підприємництва. Зараз облдержадміністрацією ведуться переговори з представниками Міністерства економічного розвитку Республіки Польща щодо створення в Житомирській області у рамках програми «Польська допомога з розвитку – 2016»  центру підтримки підприємництва. Структура буде надавати консультації підприємцям та тим хто хоче зайнятися бізнесом у питаннях реєстрації бізнесу, сплати податків, звітності, дозвільних процедур.
 • Енергонезалежність – зараз Житомирщина займає І місце в Україні у впровадженні енергоефективності. У планах на 2017 рік – збільшення котелень на альтернативному паливі ще на 20 одиниць у закладах соціальної сфери. Очікувана економія газу становитиме ще 0,9 млн.м3 (близько 6 млн.грн.). У наступному році близько 55% від кількості котелень в області будуть на альтернативному паливі.
 • Дороги –  понад півмільярда у 2017 році на ремонт доріг в області.
 • Об’єкти ДФРР – їх реалізація продовжиться і в наступному році. Одним із найбільш знакових буде завершення реконструкції стадіону «Полісся».
 • Освіта – пріоритет на якісних освітніх послугах, належно укомплектованих закладах. До кінця 2016 року заплановано відкрити та відновити ще 5 дошкільних навчальних закладів на 92 дитини. Завдання на 2017 рік –  створити опорні школи з інклюзивними класами у всіх районах та ОТГ області (зараз на Житомирщині 19 опорних шкіл)..
 • Медицина – подальша оптимізація та розвиток первинної медико-санітарної допомоги   на засадах сімейної медицини за принципом: кожному мешканцю області – сімейний лікар. Серед найближчих планів – відкриття терапевтичного відділення для лікування постраждалих від аварії на ЧАЕС в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського.
 • Ініціатива «Відкрита ОДА» – комплекс заходів для посилення публічності в діяльності органу влади:

доручення про відкритість у спілкуванні зі ЗМІ, оперативне і невідкладне надання коментарів і відповідей на запити (уже підписано),

забезпеченням зони вільного Wi-Fi біля адміністрації;

систематичне проведення брифінгів і прес-конференцій;

запровадження у разі відсутності офіційних заходів Free Friday (вільна п’ятниця).

 • 1 млн грн – на ГО – жителі області мають бути не сторонніми спостерігачами, а активними учасниками.

Підтримка ініціатив має бути не лише на словах, а й на ділі. Тому у планах з бюджету-2017 спрямувати 1 млн грн на підтримку ініціатив громадськості.

Однак, це не буде фінансування комунальних послуг чи канцтоварів. Це буде грантова підтримка проектів громадських організацій області на конкурсній основі, публічно і прозоро. Кошти надаватимуться на проекти, які дійсно потрібні громаді. Реалізація таких проектів сприятиме громадським організаціям області в подальшому виходити на міжнародних рівень та залучати гранти від серйозних донорів. Адже вони довіряють організаціям, які мають хорошу історію.

Нагадаємо, 27 жовтня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ №475/2016 «Про призначення І.Гундича головою Житомирської обласної державної адміністрації» та особисто представив у м. Житомирі керівника області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #гундич #ода #область #приорітети
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Житомирщині невдовзі з'явиться ще один сучасний, якісно оснащений реабілітаційний центр
Реабілітаційний центр
Кілька місяців поспіль боровся за власне життя після тяжкого поранення під Бахмутом: на Житомирщині попрощалися з Героєм
ВІЙНА
У Коростені провели перші операції на хребті за допомогою сучасного рентген апарату С-дуга
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Оголошення
live comments feed...