• Головна
  • У Ємільчинському районі проводяться протиепідемічні заходи стосовно гепатиту А
17:26, 2 листопада 2016 р.

У Ємільчинському районі проводяться протиепідемічні заходи стосовно гепатиту А

За даними Головного управління Держпродспоживслужби Житомирської області серед жителів села Миколаївка Ємільчинського району відмічається ускладнення епідситуації на вірусний гепатит А.

 Так, за період з 09.09.2016 р. по 28.10.2016 р. в даному селі на вірусний гепатит А захворіло 12 осіб, в тому числі 3 дітей до 17 років, з яких 2-є учнів місцевої школи. Всі хворі госпіталізовані в інфекційне відділення Ємільчинської ЦРЛ. Захворювання протікає в легкій та середній ступені важкості. Після проведеного лікування 9 осіб виписано з стаціонару.

 З метою локалізації та ліквідації спалаху Держпродспоживслужба Житомирської області сумісно з ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України» проводять комплекс протиепідемічних заходів.

 Проведені обстеження місцевої школи, домашніх вогнищ. Для лабораторних досліджень відібрано зразки питної води, взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля, обстежені контактні особи. Проведена заключна та організована поточна дезінфекція, за контактними встановлено медичне спостереження. За виявлені порушення вимог чинного законодавства адміністрації школи надано розпорядження щодо їх усунення.

 Серед населення с.Миколаївка проводиться роз’яснювальна робота з  профілактики вірусного гепатиту А. 112 учнів школи та 7 дошкільнят отримали щеплення проти вірусного гепатиту А.

 Протиепідемічні заходи у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України».

#ємільчино #гепатита #діти
Оголошення
live comments feed...