• Головна
  • У Житомирі через давні борги від газу відрізали три військові гуртожитки
Відео
10:23, 3 листопада 2016 р.

У Житомирі через давні борги від газу відрізали три військові гуртожитки

Відео

У Житомирі три військові гуртожитки відрізали від газу через давні борги військового домоуправління. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Борг військового домоуправління становить близько 30 тисяч гривень. Через ці гроші в заручниках комунальників опинилися триста сімей військовослужбовців. В одному гуртожитку мешкає сто сімей. Переважно це родини військоволужбовців 95-ї бригади. У кожній кімнаті по двоє троє дітей.

За словами жителів, три дні тому без будь-яких попереджень їх відключили від газопостачання. Без газу готувати їжу просто ніде. Електроплити та мультиварки не витримує стара проводка.

У газопостачальній компанії кажуть, що гуртожитки відключили від газу за борги. Мовляв, військове домоуправління не віддає 30 тисяч гривень, які заборгувало вже давно, а мешканці не сплачують поточні платежі.

 Жителі гуртожитків, своєю чергою, переконують, що поточні платежі сплачують.

"Ми як вчора збирали квитанції, найбільша заборгованість у нас - це 200 грн. Я не вважаю, що це смертельна сума, щоб відключити газ", - розповіла мешканка гуртожитку Тамара Тимощук.

Водночас керівництво військового домоуправління запевняє, що відключати газ не мали права, бо борги виплачуються згідно договору реструктуризації. Та за словами газовиків, вони включать газ, щойно побачать гроші на своєму рахунку. Мешканці ж гуртожитків погрожують пікетами, якщо блакитне паливо не з'явиться наступної доби.

#житомир #газ #військовийгуртожиток
Оголошення
live comments feed...