• Головна
  • У ЖНАЕУ під час щорічного конкурсу шукали нові таланти серед першокурсників
13:29, 3 листопада 2016 р.

У ЖНАЕУ під час щорічного конкурсу шукали нові таланти серед першокурсників

У Житомирському націоанальному агроекологічному університеті листопад розпочався із традиційного щорічного конкурсу художньої творчості першокурсників, участь в якому взяли студенти усіх факультетів, а підтримати їх прийшли старші колеги та викладачі.

Мета цього конкурсу – огляд та підтримка нових молодих талантів, активізація художньої самодіяльності й залучення до неї нових учасників.

На сцені студенти представляли гумористичні мініатюри та сценки, читали власну поезію та патріотичні вірші про Україну і її захисників, виконували пісні сучасних українських артистів, грали на гітарі, танцювали класичні та сучасні танці, багато розповідали про студентське життя і його можливості.

«Наша молодь постійно показує, що вони не лише розумні та амбітні, але талановиті люди. Дуже важливо першокурсникам дати можливість проявити свої творчі таланти. І, як показують ці кілька днів, у нас є багато майбутніх зірок, - відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університет Олег Скидан. – Жодне свято, фестиваль в університеті не обходяться без участі наших студентів. Нині бачимо, що першокурсників можна сміливо залучати до цього. Приємно відзначити, що на конкурсі всіляко підтримують патріотичну тему і тему українських звичаїв і традицій, є професійний «факультетський» гумор, а ще є шалена підтримка студентів старших курсів та викладачів. Дебют наших першокурсників вдався».

#жнаеу #першокурсники #таланти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...