• Головна
  • Обережно! На Житомирщині промишляють квартирні злодії
15:45, 4 травня 2012 р.

Обережно! На Житомирщині промишляють квартирні злодії

У Житомирській області почастішали випадки квартирних крадіжок.

Так, за повідомленням прес-служби УМВС в Житомирській області, 3 травня до Малинського МВ із заявою звернулась жителька с. Клітня. Пенсіонерка повідомила про те, що з її будинку було викрадено мобільний телефон. Сума збитку становить 400 гривень.

Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали непрацюючого 27-річного жителя району, в якого викрадене вилучено.

Цього ж дня до Володарськ-Волинського РВ звернулась 17-річна жителька району, яка повідомила про те, що з її будинку невідомим викрадено гроші в сумі 1400 гривень.

Оперативники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали неповнолітню місцеву жительку.

Минулої доби до Овруцького РВ звернулась непрацююча жителька с. Чернещини із заявою про те, що з її будинку викрадено гроші та одяг. Сума завданого збитку становить понад 1700 гривень.

Працівники міліції у скоєні даного злочину обґрунтовано підозрюють 49-річну жительку Житомирського району, яка тимчасово проживала у потерпілої.

Шановні громадяни! Останнім часом почастішали випадки крадіжок з приватних будинків та квартир. У більшості випадків злодії потрапили до осель шляхом вільного доступу. Не забувайте, що потенційна можливість потрапляння сторонніх осіб до вашого помешкання залежить тільки від вас. Тому заздалегідь подбайте про безпеку ваших домівок та надійне збереження майна.

Оголошення
live comments feed...