• Головна
  • На Житомирщині піротехніки знищили 3 боєприпаси
13:05, 4 листопада 2016 р.

На Житомирщині піротехніки знищили 3 боєприпаси

 4 листопада піротехніки Управління ДСНС Житомирщини знищили 3 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Всі боєприпаси були виявлені у Радомишльському районі.

Зокрема, 3 листопада у лісі в с. Чудин, поблизу дороги, місцевий житель, збираючи гриби, побачив, що із землі видніється підозрілий предмет. Він відразу ж зателефонував за номером «101». Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 76 мм часів минулих війн.

У м. Радомишль місцевий житель копав лопатою ями для стовпів на території приватного господарства та зачепив підозрілий металевий предмет. Власниця ділянки порадила чоловіку повідомити про це Службу порятунку «101», однак копач ослухався жінку та відніс боєприпаси безпосередньо правоохоронцям. Фахівці ДСНС ідентифікували його як 45 мм артилерійський снаряд часів минулих війн.

Ще один артилерійський снаряд калібром 76 мм був знайдений працівником ДСНС. Рятувальник у своєму приватному будинку знімав підлогу і під однією із дощок знайшов боєприпас.

#житомир #боєприпаси #піротехніки
Оголошення
live comments feed...