• Головна
  • У Житомирі відкрили меморіальну дошку Наталії Скорульської
09:28, 7 листопада 2016 р.

У Житомирі відкрили меморіальну дошку Наталії Скорульської

На будівлі Житомирської філармонії імені Святослава Ріхтера 5 листопада відкрили меморіальну дошку Наталії Скорульської.

Наталія Скорульська (1915-1982) — балерина, хореограф, педагог і лібретист, учениця Житомирської Балетної Студії, заслужена артистка України, видатний діяч епохи становлення української класичної хореографії і розвитку танцювального мистецтва в Україні.

В церемонії відкриття дошки взяли участь начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, заступник міського голови Дмитро Ткачук, депутат обласної ради, голова гуманітарної депутатської комісії Олена Галагуза та донька Наталії Скорульської - Роксана Скорульська,  директор Київського музею Миколи Лисенка, викладач.

Про це інформують  в управлінні сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

 Нагадоємо, що з 04 по 07 листопада в Житомирі проходила Всеукраїнська хореографічна асамблея ім. Н. Скорульської  - 2016», присвячена 70-річчю створення балету «Лісова Пісня» на муз. М. Скорульського і 145-річчю з Дня народження Лесі Українки, а також творчій діяльності уродженців Житомирської області - Михайла та Наталії Скорульських.

#житомир #Асамблеяім.Н.Скорульської #танці
Оголошення
live comments feed...