• Головна
  • Житомир вперше зможе взяти участь у найбільшому міжнародному ІТ-Чемпіонаті – «Золотий Байт»
15:27, 7 листопада 2016 р.

Житомир вперше зможе взяти участь у найбільшому міжнародному ІТ-Чемпіонаті – «Золотий Байт»

З листопада розпочнеться реєстрація на участь у найбільшому міжнародному ІТ-Чемпіонаті – «Золотий Байт»! Призовий фонд складає – 500 000 гривень. У цьому році Житомир вперше зможе взяти участь у заході такого рівня.

Організатором виступає Комп’ютерна Академія ШАГ – міжнародний навчальний центр, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» - це платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-агентів і найбільших компаній. Участь у Чемпіонаті дає можливість набратись досвіду, отримати пропозиції щодо роботи, цінні поради від світових ІТ-гуру та, найголовніше, – інвестиції та підтримку в розвитку проектів. Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій.

Щорічно учасниками Чемпіонату стають понад 10 000 осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви, Естонії. Генеральними партнерами виступають провідні компанії в сфері ІТ: InterSystems, Intel, Dell, Wolf, StearlingStudio. Інноваційний партнер - Microsoft. Тема конкурсних робіт Чемпіонату «Золотий Байт-2017» - «Invent. Create. Change» («Винаходь. Твори. Змінюй»).

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті «Золотий Байт» доступна на сайті, а також на сторінках проекту в соцмережах: Facebook, VK.

Для допомоги в організації та проведенні Чемпіонату в Житомирі потрібні волонтери! Якщо Ви бажаєте стати частиною великої події, звертайтеся за телефонами: (093) 087-30-33, (067) 303-05-33

#житомир #ІТ-Чемпіонат #ЗолотийБайт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...