
16:23, 7 листопада 2016 р.
У Бердичівському районі поліцейські виявили в автомобілі гранату
Боєприпас, що знаходився у салоні, виявили працівники поліції під час поверхневого огляду автомобіля «NISSAN Primastar» під керуванням 24-річного житомирянина.
Під час профілактичного відпрацювання району працівники поліції зупинили на автодорозі Бердичів-Вінниця неподалік с. Хажина автомобіль. У салоні, окрім водія, також знаходився 25-річний житель м. Житомира.
Під час огляду транспортного засобу у салоні поліцейські виявили металевий предмет, за зовнішніми знаками схожий на гранату РГД-5 та запал УЗРГМ-2.
Виявлене було вилучено та направлено на експертне дослідження.
Відповідно до ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України такі дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
Вчора
13:30
2 лютого
10:56
31 січня
ТОП новини
Оголошення
09:27, Сьогодні
09:27, Сьогодні
09:27, Сьогодні
09:27, Сьогодні
09:27, Сьогодні
