• Головна
  • У Житомирі відбувся День благоустрою
09:20, 7 травня 2012 р.

У Житомирі відбувся День благоустрою

В суботу, 5 травня, відповідно до листа першого заступника Мінрегіону України Аліпова О.М. у Житомирі організовано та проведено День благоустрою території міста.

Як зазначив заступник начальника управління комунального господарства міської ради Віталій Шевчук, громада активно долучилися до проведення всеукраїнського суботника та акції «За чисте довкілля».

«Ініціативні групи звернулися до міської ради з відповідними листами щодо намірів прибрати ту чи іншу територію. Ми, у свою чергу, забезпечили їх автотранспортом для вивозу сміття», - поінформував В.Шевчук. Активну участь в проведенні всеукраїнського суботника та Дня довкілля у Житомирі взяли мешканці окремих мікрорайонів, громадські організації та комунальні служби.

Так, 5 травня 2012 року набережну річки Тетерів біля Скелі Голова Чацького прибирали від сміття представники Житомирського обласного відділення міжнародного благодійного фонду «Співтворчість». Як поінформувала голова правління Постолатіна Т.М., сьогодні вони проводять акцію «Уклін землі» і закликають викладачів та студентів навчальних закладів, які територіально знаходяться поблизу цього природного монумента, постійно організовувати природоохоронні заходи та благоустрій території.

Активні житомиряни, які проживають у житловому мікрорайоні Паперової фабрики, разом з депутатом міської ради Дехтяренком В.М. 5 травня 2012 року організували суботник та прибрали від сміття та гілок дерев територію прилеглу до річки. Як зазначив Василь Дехтяренко, мешканці мікрорайону постійно проводять подібні акції. Так, у минулому році спільно з громадою проведено прибирання пустуючої території, розташованої на розі вулиць Селецької та Космонавтів, прилеглої території до військового кладовища по вулиці Селецькій, розчищено зарослі кущів з тильної сторони кладовища та вивезено сміття та опале торішнє листя.

У рамках зазначено акції всеукраїнського суботника з благоустрою територій залучено до роботи колективи комунального підприємства по експлуатації штучних споруд та КК «КомЕнерго-Житомир».

Не залишилися осторонь і маленькі житомиряни. Вони разом із вихователями та батьками вийшли сьогодні на прибирання пустуючих та незакріплених територій. Зокрема, вихованці секції спортивного туризму підліткового клубу «Фортуна» міського культурно-спортивного центру разом з дорослими, використовуючи спортивне туристичне обладнання, прибрали від сміття схили та відкоси територій по вул. А.Щасного.

Оголошення
live comments feed...