• Головна
  • У Житомирі знову вилучили майже 700 мішків деревного вугілля
15:03, 8 листопада 2016 р.

У Житомирі знову вилучили майже 700 мішків деревного вугілля

У Житомирі правоохоронці вилучили чергову партію – майже 700 мішків деревного вугілля, виготовленого без дозвільних документів Житомирською місцевою прокуратурою спільно із слідчими Житомирського відділу поліції та працівниками Управління захисту економіки в області, в рамках досудового розслідування кримінального провадження, проведено черговий обшук у м. Житомирі, в ході якого викрито господарську діяльність товариства з випалювання деревного вугілля без дозвільних документів.

Під час обшуку, проведеного на підставі ухвали слідчого судді, у рамках розслідування забруднення атмосферного повітря унаслідок випалювання деревного вугілля, що створює небезпеку для здоров’я людей та довкілля, за ч. 1 ст. 241 КК України, на території колишнього льонокомбінату вилучено 4 саморобні металеві ємкості для випалювання деревини та 698 мішків (більше 8 тонн) готової продукції.

На даний час до суду подано клопотання про накладення арешту на вилучене в ході обшуку майно.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводиться місцевим відділом поліції, Житомирська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

#житомир #деревневугілля #вилучення
Оголошення
live comments feed...