• Головна
  • Успіх Житомирських спортсменів на Спартакіаді МНС України
12:27, 7 травня 2012 р.

Успіх Житомирських спортсменів на Спартакіаді МНС України

З 17 по 19 квітня 2012 року на Харківщині проходила Спартакіада МНС України серед осіб рядового та начальницького складу, працівників органів та підрозділів, вищих навчальних закладів. Програма Спартакіади передбачала змагання з гирьового спорту, волейболу, легкоатлетичного кросу та службового двоборства.
Змагання проходили на базі Національного університету цивільного захисту України та Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України у селі Ватутіне Харківської області. Загалом участь у змаганнях взяли 24 команди з різних регіонів України, загальною кількість 370 спортсменів.
У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед представниць прекрасної статі у бігу на 1000 метрів прогнозовано перше місце посіла член збірної команди Житомирської області майстер спорту Міжнародного класу лейтенант служби цивільного захисту Юлія Олішевська, інженер пожежно-рятувальних робіт пожежної частини м. Бердичів.
Олішевська Юлія є членом збірної команди України з легкоатлетичного кросу, у березні 2012 року в Стамбулі представляла нашу державу на Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщеннях, показавши високий результат виборола право брати участь у фінальному забігу жіночої естафети 4х400 метрів. Крим того, у червні поточного року на Чемпіонаті України у місті Ялта Юля буде виборювати ліцензію на участь у літніх Олімпійських іграх у Лондоні.
У бігу на 1000 метрів серед чоловіків перше місце посів член збірної команди Житомирської області майстер спорту України старший лейтенант служби цивільного захисту В’ячеслав Олішевський, начальник спортивно-оздоровчого комплексу Територіального управління МНС в області. В’ячеслав у лютому цього року на Чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщеннях у місті Сумах посів третє місце в бігу на 800 м.
У змаганнях з гирьового спорту член збірної команди Житомирської області майстер спорту України Максим Князєв, пожежний з міста Коростень, виборов 2 місце у ваговій категорія до 75 кг встановивши рекорд МНС України у поштовху у своєї категорії. Нещодавно Максим у складі збірної команди області брав участь у Кубку України та Міжнародному турнірі ім. С. П. Корольова з гирьового спорту, що проходив у квітні 2012 року у місті Житомирі і посів друге місце у категорії до 75 кг. та разом з командою виборов перше загальнокомандне місце. За результатами змагань у Харкові Максим Князєв увійшов до складу збірної команди МНС України та у травні візьме участь у Чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства України «Динамо» за програмою всеукраїнських комплексних змагань «Динаміада-2012» у місті Дніпропетровську.
Спортсмени рятувальної служби гідно представляють Житомирщину на всеукраїнському рівні. Будемо сподіватися, що вони будуть достойно виступати і у міжнародних змаганнях.    

Оголошення
live comments feed...