• Головна
  • На житомирських зупинках з'являться інформзнаки для людей з обмеженими можливостями
Фото
10:07, 10 листопада 2016 р.

На житомирських зупинках з'являться інформзнаки для людей з обмеженими можливостями

Фото
У Житомирській міській раді обговорили доступність нових інформаційних знаків, які встановлять на зупинках міста, для людей з обмеженими можливостями. Дане питання було розглянуто на засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира.
 
Всього в Житомирі планують встановити сім нових інформаційних знаків, на яких буде розміщено графіки рухів комунального громадського транспорту.
 
Представники громадських організацій, які опікуються питаннями людей з обмеженими можливостями, внесли свої пропозиції та корективи стосовно нових інформаційних знаків. Ними було запропоновано забезпечити читабельність розміщеної інформації для людей з вадами зору, а саме використання оптимального шрифту та дотримання відповідного контрасту кольорів. Також було запропоновано розмістити інформаційні знаки на достатній відстані від землі, для того щоб забезпечити доступність інформації для маломобільних груп населення.
 
Дані пропозиції були прийняті до уваги розробниками та будуть внесені в остаточний проект.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #зупинки #знаки #інваліди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...