• Головна
  • На Житомирщині пройшла битва юних шахових генералів
09:35, 8 травня 2012 р.

На Житомирщині пройшла битва юних шахових генералів

З 4 по 6 травня в м Житомир проходив обласний дитячий турнір з шахів «Битва юних шахових генералів» організований Житомирським  обласними центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Турнір присвячений Дню Великої Перемоги та 75-річчю утворення Житомирської області.
В м. Житомир, для участі у турнірі  прибули майже 80 юних шахістів з усієї області. Найчисельнішими, були  команди м. Коростишів,  Житомир,  Бердичів. Житомирський та Чуднівський райони.
Учасникам та гостям  змагань, була організована екскурсія по місцях бойової слави області, відбулась зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Головним суддею змагань був ветеран галузі фізичної культури та спорту області, легендарний тренер, який виховав декілька поколінь шахістів Житомирщини,  суддя національної категорії з шахів Леонід Мусійович Новофастовський.
Переможці турніру нагороджені дипломами та кубками обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».  Найсильнішими були команди м Житомира, Коростишіва та команда Чуднівського району.

Оголошення
live comments feed...