• Головна
  • У Житомирі робоча група вирішувала, де буде соціальний гуртожиток
15:25, 10 листопада 2016 р.

У Житомирі робоча група вирішувала, де буде соціальний гуртожиток

Питання створення соціального гуртожитку для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування обговорювалось в обласній раді 9 листопада на засіданні робочої групи з огляду приміщень, що перебувають на балансах об’єктів спільної власності територіальних громад.

Після огляду декількох об’єктів, члени робочої групи зупинилися на приміщенні обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що розташований по вул. Корабельній, 10, і який складається з кількох корпусів. Адміністративний корпус не використовується взагалі, але він не пристосований для соціального гуртожитку. Натомість у спальному корпусі, у якому доречно розмістити соціальний заклад, знаходиться українсько-італійська школа.

Члени робочої групи дійшли згоди, що було б доцільно обмінятися приміщеннями, які більш підходять як для соціального гуртожитку, так і для навчання дітей. До того ж, не проти такого обміну й керівництво школи, спонсори якої навіть готові вкласти кошти у ремонт адміністративного корпусу, але на умовах довгострокової оренди. Адже термін оренди приміщення, в якому наразі навчаються діти, добігає кінця в останні дні листопада.

За результатами засідання робочої групи, яка пройшла під керівництвом голови постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань Олени Галагузи, вирішено здійснити виїзд та вже безпосередньо на місці поспілкуватися з дирекцією школи щодо такої пропозиції.

#житомир #соціальнийгуртожиток #галагуза
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...