• Головна
  • У пологових будинках Житомира надаватимуть довідку про місце реєстрації дитини
09:29, 11 листопада 2016 р.

У пологових будинках Житомира надаватимуть довідку про місце реєстрації дитини

Відтепер у Житомирському обласному перинатальному центрі батьки можуть під час виписки не лише отримати свідоцтво про народження, а й довідку про місце реєстрації дитини. Житомирщина друга область в Україні, після Харківської, де надається така послуга.
 
Презентували спільну послугу Міністерства юстиції та міської ради 10 листопада у Житомирському обласному перинатальному центрі. Свідоцтва про народження та довідки про реєстрацію новоспеченим батькам вручали перший заступник Житомирського міського голови Олексій Ясюнецький та начальник Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Олександр Грабар.
 
«Ми запроваджуємо нову адміністративну послугу спільно з Міністерством юстиції – це реєстрація народження і реєстрація за місцем проживання. Батьки матимуть змогу написати заяву та отримати свідоцтво про народження і довідку про місце реєстрації безпосередньо у пологовому будинку. Наступним етапом співпраці з Міністерством юстиції є запровадження цієї послуги у Міській лікарні №1», – розповідає перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький.
 
Начальник Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Олександр Грабар зазначив, що надання даної послуги стало можливим лише завдяки співпраці Міністерства юстиції та міської влади.
 
«Метою даного проекту є полегшений доступ громадян до отримання такої адміністративної послуги, як реєстрація факту народження дитини та державна реєстрація місця її перебування. Батьки найменше часу повинні витрачати на певні бюрократичні та формальні процедури, а все ж таки більше часу приділяти догляду за дитиною яка щойно з’явилась на світ», – додає Олександр Грабар.
 
Проект, щодо отримання свідоцтва у пологових будинках на Житомирщині, був запроваджений у лютому 2016 року. Дев’ятнадцять пологових будинків Житомирської області беруть участь у даному проекті. Впродовж цього часу лише в Житомирському обласному перинатальному центрі вручено вже 516 свідоцтв про народження, а на території області – більше двох тисяч.
#житомир #пологовібудинки #довідка #діти #реєстрація
Оголошення
live comments feed...