• Головна
  • Відзначення Дня бухгалтера у ЖНАЕУ: жарти, танцювальний флешмоб і реп
12:12, 11 листопада 2016 р.

Відзначення Дня бухгалтера у ЖНАЕУ: жарти, танцювальний флешмоб і реп

Викладачі і студенти Житомирського національного агроекологічного університету 11 листопада спільно святкували Міжнародний День бухгалтера.

На захід також завітали студенти із Житомирського агротехнічного коледжу. З цієї нагоди усі зібралися на святковий концерт, який цьогоріч проводили у форматі конкурсу за участю 5 команд.

Їхні номери оцінювали журі, серед яких ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, завідувач економічного відділу агротехнічного коледжу Марія Лебідь, головний редактор журналу “Баланс-агро” Сергій Наумов, головний бухгалтер управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА Тетяна Дем'янюк, головний бухгалтер ТОВ “Юніком-Пром” Юрій Тростенюк, головний бухгалтер ЖНАЕУ Світлана Хрус.

Отож, для бухгалтерів і про бухгалтерів на сцені ЖНАЕУ виступали:

  •  команда “Мінімум турбот”, наставники Юлія Мороз та Алла Киян;
  •  команда “Соооосисочки”, наставники Лариса Суліменко та Марія Камінська;
  • команда “40 градусів”, наставники Наталія Савченко, Роман Савченко та Надія Тально;
  • команда “Шалене ранчо”, наставники Тетяна Гайдучок та Ганна Пасемко;
  •  команда “Повна торба”, наставники Світлана Вітер та Юзеф Цаль-Цалко.

Зокрема, вони багато жартували на професійні теми, показуючи робочі будні бухгалтерів на підприємствах, у колгоспах, магазинах, тощо. Команда “Соооосисочки” запропонувала глядачам продегустувати свою продукцію, а “Мінімум турбот” - влаштували танцювальний флешмоб. Лунали зі сцени музичні вітання і навіть реп про бухгалтерів, також були танцювальні постановки. Журі вирішило, що у таке свято не має бути переможців та переможених, тож ректор ЖНАЕУ Олег Скидан разом із деканом факультету обліку та фінансів Максим Степура вручили усім командам-учасникам солодкі подарунки. 

#житомир #жнаеу #деньбухгалтера
Оголошення
live comments feed...