• Головна
  • Стартував РОС-чемпіонат Житомирського району з футболу 2012 року
11:40, 8 травня 2012 р.

Стартував РОС-чемпіонат Житомирського району з футболу 2012 року

Святкова подія відбулась 6 травня в Житомирському районі -  стартував РОС-чемпіонат з футболу. Урочисте відкриття сезону відбулось на стадіоні в смт Новогуйвинське, куди з’їхались керівники району, районні депутати, селищні голови та представники команд району, а також зібралось багато любителів футболу. На святі були присутні такі поважні гості як: голова ЖРДА  Андрій Євтухович Кулик, депутат обласної ради С.Г. Бутенко, заступник голови Житомирської районної ради, голова Житомирської районної федерації футболу Р.В. Павлюк.
Саме з головою Житомирської районної федерації футболу ми і поспілкувались про початок чемпіонату.
-Руслане Віталійовичу, що нас чекає в новому сезоні?
-Перш за все я вітаю усіх любителів футболу з цією знаковою подією для усього району. З радістю повідомляю, що в новому сезоні у нас збільшилась кількість команд. Відтак сьогодні на старт вийшло 28 команд, які будуть змагатись в двох лігах. За підсумками попереднього сезону ми сформували Вищу лігу в якій змагатимуться 12 команд, та Першу лігу в якій стартує 16 команд. Приємно, що географія учасників чемпіонату розширюється, у нас з’явились нові команди  в Денишах, Клітчині, Довжику, Слободі-Селець, Пісках. Але це ще не все, також в нашому чемпіонаті прийматиме участь команда Чуднівського району з с. Тютюнники, відтак ми має відкриту першість району серед команд першої ліги.
-Напевне не просто розкрутити таку, відверто скажемо, «машину»?
-Звичайно не просто. Федерація не відпочивала у міжсезоння, а проводила активну роботу по залученню спонсорів, меценатів, прихильників футболу. По перше, я дуже вдячний районній державній адміністрації, в особі А.Є Кулика, районній раді в особі М.А. Степаненка, які активно допомагають в роботі федерації. На сьогодні федерація має титульного спонсора чемпіонату, це компанія РОС, також підтримав федерацію футболу депутат обласної ради В.Й. Развадовський. І ще багато меценатів району, які напряму допомагають командам. Щиро дякую усім за підтримку та розуміння.
-Які плани на новий сезон?
-По перше, і найголовніше, це вдало провести чемпіонат району. По друге, традиційно восени, маємо на меті розіграти Кубок району. По третє, плануємо провести турнір ветеранів та турнір серед дитячих команд.
-Дякуємо за спілкування, бажаємо удачі у Вашій корисній справі.
-Дякую. Запрошую усіх любителів футболу приходити на стадіони та підтримувати свої команди. Займайтесь спортом, будьте здорові і нехай усім щастить у житті.

Руслан Травневий

Оголошення
live comments feed...