• Головна
  • Перспективи встановлення партнерських відносин з містами Німеччини обговорили у Житомирі
17:27, 11 листопада 2016 р.

Перспективи встановлення партнерських відносин з містами Німеччини обговорили у Житомирі

Семінар-практикум на тему «Перспективи встановлення партнерських відносин з містами Німеччини» відбувся за участі представників органів місцевого самоврядування Житомирщини - Коростеня, Олевська, Баранівки, Радомишля, Новограда-Волинського, Бердичева, Овруча. Організатором заходу виступила ГО «Житомирське обласне німецьке національно-культурне товариство Відергебурт». 

 «Житомирщина має спільні зв’язки з Польщею, але цього замало – Європа має ширші кордони. Тому ми хочемо запропонувати ряд кроків, якими необхідно рухатись для встановлення партнерських відносин з містами Європи – зокрема Німеччини. Також необхідно розглянути ті можливості, які дає співпраця з німецькою стороною», – розповідає голова ГО «Житомирське обласне німецьке національно-культурне товариство Відергебурт» Віктор Піньковський.

 Міські голови з усієї Житомирщини поділились власним досвідом у міжнародній співпраці. Про побратимські зв’язки Житомира з іншими містами розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук:

 «Житомирська міська рада має партнерські стосунки з чотирма містами. Це два польських міста – Плоцьк і Битом, місто Кутаїсі – Грузія та місто Монтана – Болгарія. Від цих відносин ми очікуємо не лише приросту інвестицій в місто та регіон, а й культурний досвід та впровадження тих технологій, які міста-побратими вже освоїли. Що стосується зокрема партнерства між Житомиром та Німеччиною, то тиждень тому було надіслано лист меру міста Аугсбург, з пропозицыэю  встановлення партнерських стосунків між нашими містами»

 У семінарі також взяла участь делегація із міста Луцьк, яка поділилися досвідом встановлення відносин з німецьким містом Детмольд.

 Завершився семінар-практикум створенням робочої групи з пошуку зацікавлених міст в українсько-німецькій співпраці та встановлення зв’язків з потенційними містами-партнерами.

#житомир #німеччина #партнерство #польща
Оголошення
live comments feed...