• Головна
  • На Житомирщині підприємці незаконно орендували землю для видобутку бурштину
10:05, 15 листопада 2016 р.

На Житомирщині підприємці незаконно орендували землю для видобутку бурштину

Органами прокуратури Житомирської області вживаються системні заходи представницького характеру щодо порушення у сфері земельних відносин, особливо щодо категорії земель, на яких розташовані корисні копалини загальнодержавного значення - бурштин.

Зокрема, з метою попередження використання землі не за цільовим призначенням, до суду заявлено позови про повернення до державної власності 14 гектарів землі вартістю понад 116, 7 тис грн, що на території Барашівської сільської ради Ємільчинського району.

Під час опрацювання інформації від органів державної влади встановлено, що у серпні 2014 року Головне Управління Держгеокадастру в області неправомірно передало у приватну власність семи жителям Житомирської та Київської областей 14 га землі для ведення особистого селянського господарства.

У порушення вимог Земельного кодексу України та ст. 37 Закону України “Про охорону земель”, угіддя передано без проведення вивчення щодо показників родючості та даних раціонального використання земель.

До того ж, окремі наділи були відразу продані, що свідчить про те, що їхні власники не мали намірів обробляти землю та займатися особистим селянським господарством. Крім того, на вказаних земельних ділянках розташовані корисні копалини загальнодержавного значення - бурштин.

Наразі позови перебувають на розгляді у суді.

#ємільчинськийрайон #земля #бурштин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...