• Головна
  • У Житомирі в Управлінні СБУ привітали ветеранів зі Святом Перемоги
15:05, 9 травня 2012 р.

У Житомирі в Управлінні СБУ привітали ветеранів зі Святом Перемоги

От і прийшов до нас 67-ий День Перемоги – свято усіх поколінь на нашій землі, день, який і після нас належатиме відзначати, як своєрідну точку відліку між життям і небуттям не тільки для нашої країни, а й для всього цивілізованого людства.
Напередодні Свята Перемоги традиційні, по-сімейному теплі урочистості, присвячені вшануванню тих, хто врятував нашу Батьківщину від фашистського поневолення, хто ціною свого життя відстояв її свободу та незалежність, відбулися і в Управлінні СБ України в Житомирській області.
Слова синівської поваги та вдячності учасникам Великої Вітчизняної війни – ветеранам органів держбезпеки звучали у виступах керівництва і молодих співробітників УСБУ: «Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили Ви, а також наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за відстояну Вами можливість наступним поколінням жити, творити, народжувати і виховувати дітей у вільній державі.»
Пам’ять війни – це пам’ять серця. Вірність цій пам’яті втілюється у щоденній напруженій праці на благо нашої держави, яка наперекір усім труднощам впевнено утверджується у світі. Бо вільна та заможна Україна повинна стати найкращим пам’ятником воїнам, які піднімалися заради неї в атаку, проливали за неї кров.
Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам'ять тих співробітників органів держбезпеки, які віддали своє життя за Батьківщину. Під тривожні удари метронома співробітники УСБУ поклали квіти до Меморіальної стели Управління.
Під бурхливі оплески співробітників УСБУ запрошеним ветеранам Великої Вітчизняної вручали іменні привітання з нагоди свята від Голови СБ України генерал-лейтенанта Ігоря Калініна і від начальника Управління генерал-майора Олександра Наумова, матеріальну допомогу, пам’ятні подарунки і весняні квіти та бажали їм, насамперед, міцного здоров’я і довгих років життя: «Ви є живою легендою, живим прикладом того, як ми повинні жити, як чинити, а головне – як вірою і правдою служити своїй Вітчизні». Тих, хто за станом здоров’я не зміг відвідати урочистості, напередодні відвідали молоді співробітники УСБУ та члени Ради ветеранів Управління.
На урочистих зборах керівник Управління вручив також погони військовослужбовцям УСБУ, яким наказами Голови СБ України були присвоєні чергові військові звання, та посвідчення і «Накази молодому співробітнику» – новоприйнятим офіцерам. Тож ветерани на власні очі змогли переконатися: прийнявши з їхніх рук естафету мужності, нинішнє покоління співробітників Управління зробить усе для того, аби відстояти мир і спокій у власному домі.
Для дорогих гостей було підготовлено святковий театралізований концерт, у якому прозвучали незабутні фронтові пісні у виконанні творчого колективу «Палацу культури» Житомирської міської ради.
Після закінчення святкових заходів ветеранів традиційно, в імпровізованому наметі з маскувальної сітки, пригощали святковим обідом з «солдатською кашею», що готувалася тут же на польовій кухні, та «фронтовими ста грамами» під хвилюючі мелодії Великої Перемоги.

Оголошення
live comments feed...