• Головна
  • Понад 10 мільйонів гривень витратили лісгоспи Житомирщини на будівництво доріг
16:17, 15 листопада 2016 р.

Понад 10 мільйонів гривень витратили лісгоспи Житомирщини на будівництво доріг

Державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства завершили будівництво лісових доріг.

Про це інформує прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

Лісова дорожня мережа області нинішнього року збільшилася майже на 36 кілометрів. Найбільше лісових доріг побудовано в Городницькому держлісгоспі – 6,5 км, Ємільчинському – 6 км та Овруцькому – 5,5 км.

Окрім того, готуючись до дорожньобудівельних робіт наступного сезону, лісогосподарські підприємства підготували 33 кілометри земляного полотна. Таким чином, в держлісфонді області цього року з'явилося 28 нових об’єктів лісової інфраструктури.

«Всі роботи виконані за власні кошти підприємств, - поточнює начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський. – Тільки на постійні дороги з твердим покриттям в цьому році спрямовано понад 10 мільйонів гривень. Затрати на кожен кілометр будівництва в середньому склали близько 500 тисяч гривень. Зрозуміло, що в заболочених місцях ці витрати дещо більші.»

Додамо, що за останні 10 років підприємствами Житомирського ОУЛМГ побудовано 429 кілометрів лісових автомобільних доріг з твердим покриттям.

#житомирщина #лісгоспи #дороги #будівництво
Оголошення
live comments feed...