• Головна
  • У Житомирі обговорили переваги створення індустріальних парків
17:03, 15 листопада 2016 р.

У Житомирі обговорили переваги створення індустріальних парків

15 листопада, у конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства пройшов семінар-тренінг «Створення індустріальних парків та запровадження механізму державно-приватного партнерства як ефективні шляхи залучення інвестицій».

 Мета заходу – детальне вивчення та подальше впровадження дієвих механізмів залучення інвестицій Житомирською обласною державною адміністрацією у функціонування індустріальних парків.

 Участь в семінарі-тренінгу взяли директор департаменту економічного розвитку торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило, начальник відділу залучення іноземних інвестицій департаменту залучення інвестицій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Андрій Мельник, начальник відділу державно-приватного партнерства департаменту залучення інвестицій Міністерства Ірина Новикова.

 Для того, аби ознайомитись з перевагами створення індустріальних парків, на захід були запрошені представники районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст.

 За словами директора департаменту економічного розвитку торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексія Шатила, Житомирська область одна з перших, яка успішно запроваджує механізм державно-приватного партнерства. І завдяки новим нормативно-правовим актам, що розроблені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Житомирщина зможе мобілізувати внутрішній майновий ресурс, майно громад, приміщення для того, щоб отримати додатковий фінансовий ресурс при створенні індустріальних парків. Завдяки чому буде забезпечено додаткові надходження до бюджету області.

 «Індустріальний парк – це вид вільної економічної зони, перевагами якого є розміщення нових виробничих потужностей на території області і відповідно працевлаштування жителів Житомирщини. В регіоні вже створено індустріальний парк в м. Коростень. Також до Єдиного реєстру вже внесено майбутній індустріальний парк в м. Житомир», – зазначив Олексій Шатило.

 Фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі України наголосили на важливості та актуальності функціонування індустріальних парків. Також окреслили основні умови створення парків, розповіли про потенційних суб’єктів індустріальних парків та їх діяльності, перевагах та пріоритетах їх функціонування на території області.

#житомир #індустріальнийпарк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...