• Головна
  • На Житомирщині підприємець заподіяв державі збитків на 12,2 млн грн
14:02, 16 листопада 2016 р.

На Житомирщині підприємець заподіяв державі збитків на 12,2 млн грн

На Житомирщині закінчено розслідування кримінального провадження за фактом заподіяння державі збитків на суму 12,2 млн грн Прокуратурою Житомирської області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заподіяння державі збитків в особливо великих розмірах, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 1 ст. 209) КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що директор одного з підприємств Житомирщини, з метою одержання грошових коштів під гарантії Уряду, надав до публічного акціонерного товариства, яке займається зберіганням, перевалкою зерна та виробництвом борошна, завідомо недостовірні дані про наявність орендованих посівних площ.

У подальшому, після укладення контракту, умовами якого передбачено поставку 12,6 тис тонн кукурудзи, зловмисник одержав грошові кошти на суму 12,2 млн грн.

Однак, «горе-керівник» умови контракту не виконав, зерно кукурудзи не поставив, натомість заволодів грошовими коштами на загальну суму понад 12,2 млн грн, частину з яких легалізував шляхом придбання двох позашляховиків представницького класу, а решту використав для здійснення господарської діяльності. Такими діями було завдано державі збитків в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування проводилося слідчим управлінням Головного Управління Нацполіції в області.

На даний час підозрюваному та його захиснику повідомлено про закінчення досудового розслідування та, відповідно до вимог ст. 290 КПК України, відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Після ознайомлення обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті. Державне обвинувачення у суді здійснюватиме прокуратура області.

#житомирщина #збитки #підприємець #прокуратура
Оголошення
live comments feed...