• Головна
  • На Житомирщині стартує кампанія з безпеки дорожнього руху
16:28, 16 листопада 2016 р.

На Житомирщині стартує кампанія з безпеки дорожнього руху

У Житомирі сьогодні, 16 листопада, відбулась прес-конференція щодо проведення інформаційної кампанії з безпеки дорожнього руху в рамках проекту «Модернізація та підвищення системи безпеки дорожньої мережі в Україні».

 Участь в заході взяв заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник міського голови Дмитро Ткачук, керівник проекту Ерік Хойруп, експерт з комунікацій та кампаній з дорожньої безпеки Барбара Крол. А також організатори моніторингу швидкості автомобілів на території області – директор компанії «AxxonSoft» Олександр Курінний та старший викладач кафедри автомобілів та автомобільного господарства Житомирського державного технологiчного університету Володимир Шумляківський.

  За словами керівників проекту, з метою привернення максимальної уваги водіїв та інших учасників дорожнього руху перша інформаційна кампанія розпочинається саме у період проведення Глобального тижня з безпеки дорожнього руху, що розпочався листопада.

 Упродовж минулих двох місяців було проведено підготовчу роботу – кількісні та якісні дослідження в Житомирській області та на національному рівні. Виходячи з результатів досліджень та аналізу, було обрано основний фактор ризику – швидкість, та визначено головну цільову групу – чоловіки 30-45 років.

 Інформкампанія розроблена таким чином, щоб її презентація одночасно відбуватиметься у всіх засобах масової інформації області. А саме – в радіо- та телеефірах, на сторінках інтернет-видань, на білбордах та сітілайтах, в роздаткових матеріалах, плакатах, сувенірах тощо.

 Проект фінансується Європейським Інвестиційним Банком (ЄІБ) та Цільовим фондом технічної підтримки Східного Партнерства (EPTATF).

 Довідково: Проект «Модернізація та підвищення системи безпеки дорожньої мережі в Україні» було розпочато в січні 2016 року і триватиме він 3 роки. Реалізацію проекту здійснює консорціум на чолі з групою Egis.

 Це проект технічної підтримки для гармонізації законодавства України з нормативно-правовою базою ЄС та ЄЕК ООН, а також для вдосконалення практики проектування більш безпечних автомобільних доріг в Україні. Весь другий компонент проекту сфокусований на підвищення безпеки учасників дорожнього руху – грунтований на найкращих європейських практиках про соціальні компанії для мінімізації головних факторів ризику на дорогах.

 Основна мета проекту - сприяння зниженню дорожньо-транспортного травматизму та смертності на дорогах України.

 Проект складається з 2-х основних компонентів:

• Підвищення безпеки доріг;

• Підвищення безпеки учасників дорожнього руху.

 Інформаційна кампанія з безпеки дорожнього руху відповідно до найкращих практик ЄС:

• базується на фактах (проаналізовано наявні статистичні дані та проведено додаткове соціальне дослідження);

• спрямована на один фактор ризику (обрано швидкість);

• стосується однієї цільової групи (чоловіки 30-45 років);

• використовує всеохоплюючий медійний підхід (для всіх засобів масової інформації – телебачення, радіо, зовнішньої реклами, інтернету, додаткові матеріали (сувеніри), книжка для дітей та батьків);

• співпрацює з усіма основними зацікавленими сторонами;

• проводить роботу по залученню партнерів (проект по моніторингу швидкості, який проводився разом Житомирською облдержадміністрацією та Житомирським державним технологічним університетом);

• підтримує впровадження відповідного правозастосування;

• буде проведена оцінка ефективності кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #швидкість #безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...