• Головна
  • Житомирські волейболісти увійшли до складу національної збірної України та готуються до змагань у Латвії
10:48, 17 листопада 2016 р.

Житомирські волейболісти увійшли до складу національної збірної України та готуються до змагань у Латвії

Eastern European Volleyball Zonal Association (далі – EEVZA) CHAMPIONSHIP 2016 серед чоловіків до 17 років (2001 – 2002 років народження) триватиме 22 – 28 листопада в м. Даугавпілс (Латвія). Участь у змаганнях братимуть волейболісти з Білорусії, Естонії, Латвії, Польщі, Росії та України. Чемпіонат організовує Федерація волейболу Латвії.

Левовий склад національної чоловічої збірної команди України до 17 років представляють волейболісти Житомирщини, з них – чотири вихованця ДЮСШ № 1 м. Житомира (тренер – Вадим Кравченко): Володимир Канавський, Богдан Любич, Владислав Саверський, Андрій Сорока та один гравець із смт. Лугини Микола Бовсуновський. Також до складу збірної увійшли спортсмени з Києва, Черкас і Чернігова. Головним тренером національної чоловічої збірної команди України до 17 років став тренер ДЮСШ № 1 м. Житомира Вадим Кравченко.

«З 17 до 21 листопада 2016 року включно на базі Київського спортивного ліцею-інтернату триватимуть навчально-тренувальні збори, під час яких гравці тренуватимуться двічі кожного дня і матимуть посилене харчування, – розповів Вадим Кравченко. – Також у Києві волейболісти зіграють дві товариські зустрічі з командами Національного університету фізичного виховання і спорту України та «Інваспорт» (м. Київ). 22 листопада ми відлітаємо до Риги, а вже 23 листопада проведемо першу гру».

За словами Вадима Кравченка, стартову (основну) шістку гравців на EEVZA CHAMPIONSHIP 2016 в Латвії представлятимуть житомиряни.

Забезпеченню необхідним волейболістів від Житомирщини на навчально-тренувальних зборах у Києві сприяли управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та голова відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області Олександр Оніщук.

Зазначимо, що команда-переможець отримає путівку на Чемпіонат Європи, що відбудеться у квітні 2017 року.

Бажаємо нашим волейболістам сил, успіхів та перемоги!

Розклад ігор:

23 листопада 2016 р.

Польща – Естонія

Латвія – Білорусь

Росія – Україна

24 листопада 2016 р.

Естонія – Білорусь

Україна – Латвія

Польща – Росія

25 листопада 2016 р.

Білорусь – Україна

Латвія – Польща

Росія – Естонія

26 листопада 2016 р.

Польща – Білорусь

Росія – Латвія

Естонія – Україна

27 листопада 2016 р.

Білорусь – Росія

Латвія – Естонія

Україна – Польща

За розкладом ігор та новинами заходу можна стежити на сайті.

#житомир #волейбол #збірна #латвія
Оголошення
live comments feed...