• Головна
  • У Житомирі відбувся ярмарок професій “Портал успіху-2016”
Фото
11:07, 17 листопада 2016 р.

У Житомирі відбувся ярмарок професій “Портал успіху-2016”

Фото

У Житомирському агротехнічному коледжі 15 листопада відбувся пізнавальний захід - ярмарок професій “Портал успіху-2016”. За інформацією організаторів, відвідали ярмарок близько півтори тисячі абітурієнтів та студентів.

Серед учасників зібрання були й представники Житомирського наіонального агроекологічного університету. Зокрема, дізнатися про агроуніверситет присутнім допомагали декани факультетів, викладачі, співробітники приймальної комісії, директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ Валерій Андрійчук.

Абітурієнтів знайомили із умовами вступу до агроуніверситету в Житомирі, презентували інформацію про факультети та спеціальності, а також поширювали роздаткові матеріали.

Крім цього, діяла виставка досягнень, розробок і продукції виробництва Житомирського національного агроекологічного університету.

Нагадаємо, що цьогоріч організатори змінили формат проведення заходу. При вході відвідувачі ярмарку професій отримували студентський квиток та залікову книжку з картою представлених закладів. Учасник з таким пакетом документів міг здійснити ігрову спробу вступу до омріяного навчального закладу.

Після короткого майстер-класу від представників приймальних комісій навчальних закладів, учасники демонстрували свій рівень знань чи практичні навички і отримували запис до залікової книжки про успішне складання іспиту.

Після подорожі вулицями студмістечка майбутні абітурієнти оцінювали найпривабливіші навчальні заклади, голосуючи смайликами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #ярмарка #професії #агроколедж
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...