• Головна
  • У Житомирі вчителька побила учня?
15:20, 10 травня 2012 р.

У Житомирі вчителька побила учня?

У ЗОШ №16 Житомира скандал - вчительку молодших класів батьки першокласника звинувачують у побитті. За їх словами, вона з такою силою тягнула дитину за вухо, що мало не відірвала його. Кажуть, біля вуха помітили криваву рану, повідомляє "Житомир online" з посиланням на ТСН.

Почали розпитувати, і хлопчик сказав, що вчителька на уроці мало не відірвала йому вуха. "Мене вчителька з останньої парти тягнула аж до дошки за вушко", - каже першокласник Ілля Вербицький

Учителька, яку рідні школяра звинувачують у застосуванні сили, усе заперечує. Твердить, що ніколи не підняла руки на жодного учня. Керівництво школи запевняє, що за 30 років роботи цього педагога на неї досі жодного разу не скаржилися. Мало того, охочих учити в неї своїх дітей - черга.

Чи насправді вчителька дала волю рукам,намагалася з'ясувати шкільний психолог. Однак однокласники Іллі, які мали б стати свідками, неодностайні.

"Діти не можуть однозначно сказати. Одні діти кажуть так, ми щось таке бачили, інші кажуть нічого такого не було", - розповідає практичний психолог ЗОШ № 16 Житомира Наталія Веренич.

Учні цієї школи, із якими вдалося поспілкуватися ТСН, про конкретну вчительку нічого сказати не змогли. Утім, кажуть, що інші педагоги не гребують фізичними методами виховання. "Била залізною лінійкою по руках, за те що я запізнився, за вухо брала, за волоси", - розповідає учень цієї школи Дмитро. Чи було побиття першокласника - своє розслідування проводить і дирекція школи, і управління освіти Житомира. Його результати обіцяють оприлюднити за кілька тижнів. На захист звинувачуваної вчительки став і батьківський комітет класу. Родину першокласника звинувачують у наклепі – мовляв, таким чином вона хоче показати, що щось може. Тим часом, батьки першокласника, які звинувачують учительку в побитті, шукають іншу школу. Вважають, що у цій дитина навряд чи зможе вчитися далі.

 

Оголошення
live comments feed...