• Головна
  • У грудні на Житомирщині працюватимуть пункти з продажу ялинок
09:17, 18 листопада 2016 р.

У грудні на Житомирщині працюватимуть пункти з продажу ялинок

До 15 грудня 2016 року на Житомирщині мають бути утворені торговельні пункти з реалізації новорічних ялинок. Вони працюватимуть у спеціально визначених місцях біля контор лісництв, розсадників, на рекреаційних майданчиках уздовж автошляхів області, на ринках сіл, селищ та міст.

Такі заходи, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від № 387 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень у новорічні свята», яке підписав сьогодні Ігор Гундич, проводитимуться з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області в період новорічних свят та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок.

Адже всі ялинки, які продаватимуться на торговельних майданчиках, вирощені спеціально для реалізації, а також заготовлені при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.

Відпуск новорічних ялинок здійснювати з обов’язковим маркуванням самоклейними етикетками зі штрих-кодом.

Також, відповідно до розпорядження голови ОДА, райдержадміністрації, екологічна інспекція, управління Національної поліції у Житомирській області, управлінню лісового та мисливського господарства, КП «Житомироблагроліс» мають утворити штаби для організації і проведення охоронних заходів та рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях, а також проводити перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок.

#житомирщина #пункти #ялинки #продаж #гундич
Оголошення
live comments feed...