• Головна
  • Житомирські школярі долучаються до збору пластикових кришечок для протезів пораненим
13:32, 18 листопада 2016 р.

Житомирські школярі долучаються до збору пластикових кришечок для протезів пораненим

Учні Житомирського міського колегіуму провели благодійну акцію у своєму навчальному закладі та зібрали пластикові кришечки для створення протезів для поранених бійців АТО.

 Про акцію школярі дізналися від волонтерів, які нещодавно провели презентацію проекту в колегіумі. Після цього агітували своїх шкільних друзів долучатися до доброї справи. 

 Скільки точно кришечок зібрано школярі не підраховували, але загалом їм вдалося заповнити три коробки та одну 5-літрову пляшку. На збір матеріалів витратили тиждень.

 Педагог-організатор колегіуму Ірина Козлова розповіла, що ініціаторами збору кришечок стали лідери учнівського самоврядування. Діти розуміли, що такий проект допоможе вирішувати одразу дві проблеми: збереження екології та допомога захисникам України.

 «Ми поширювали серед школярів інформацію, що кришечки є не дуже екологічним матеріалом, їх потрібно перероблювати, адже вони забруднюють навколишнє середовище. А відправляючи їх на переробку, ми зменшуємо це забруднення. То чому б їх не спрямувати ці матеріали на таку добру справу, як виготовлення протезів для учасників АТО?», - ділиться педагог-організатор.

 За словами Ірини Козлової діти збирали «пластикову допомогу» не самотужки. Мешканці будинків, які розташовані неподалік закладу, приєднувалися до акції і також приносили з дому кришечки.

 Акцію у колегіумі планують продовжувати та закликають усіх житомирян приєднуватися.

 "Завжди потрібно допомагати, адже добро завжди повернеться" – наголошують школярі.

 Нагадаємо, майже місяць тому у фойє Житомирської міської ради встановлено пункт збору пластикових кришечок для переробки та подальшого створення протезів для поранених учасників АТО.

#житомир #школярі #волонтери #протези #пластиковікришечки
Оголошення
live comments feed...