• Головна
  • Обласний центр отримав гроші для музею природи і для реконструкції «Ракушки» в парку імені Гагаріна
17:20, 10 травня 2012 р.

Обласний центр отримав гроші для музею природи і для реконструкції «Ракушки» в парку імені Гагаріна

Майже 17 мільйонів гривень отримав Житомир на будівництво та реконструкцію двох культурних об’єктів. Розпорядженням Прем'єр-міністра України було виділено майже 11 мільйонів гривень на будівництво Музею природи та ще майже 6 мільйонів – на реконструкцію літньої естради "Ракушка".

Про це на прес-конференції розповів міський голова Житомира Володимир Дебой:

"Спільно з головою облдержадміністрації ми провели нараду щодо організації плану ефективного втілення даної роботи. Ми склали жорсткий графік, який буде виконуватися під моїм особистим контролем і під контролем першого заступника губернатора Миколи Олещенка. Це все для того, щоб якомога швидше це будівництво було втілено в життя"

Обов’язковою умовою отримання державних коштів є дольова участь міської ради. Володимир Дебой підкреслив, що ставитиме питання про виділення півтора мільйона гривень з міського бюджету на позачерговій сесії, яка, за попередньою інформацією, має відбутися наприкінці травня. Міський голова наголосив, що головне завдання зараз – освоїти ці кошти і побудувати дійсно гарні споруди, які стануть окрасою обласного центру.

Оголошення
live comments feed...