• Головна
  • На трасі Київ-Житомир – будівельний аврал
09:03, 11 травня 2012 р.

На трасі Київ-Житомир – будівельний аврал

До старту Євро-2012 залишається рівно місяць, а головні автомобільні артерії – все ще не готові. Працювати доводиться цілодобово і за будь-якої погоди.

Будувати в такому темпі українським дорожникам ще не доводилося. На трасі Київ-Житомир робота зупиняється лише на півгодини для перезмінок. 2 тисячі робітників за одну добу просуваються на 4 км.

На дорозі Київ-Житомир працює навіть бригада з Таджикистану, але зрештою, з ким іти в бій, в Автодорі зараз не замислюються.Головне – встигнути перетворити автотрасу на подобу сучасного автобана до 25 травня.Марафет наводитимуть вже восени.

Чому все робиться в останній момент? Це питання дорожники пропонують поставити попередній владі.

Навіть такий поспіх не позначиться на якості, запевняють дорожники. За дотриманням технологій суворо стежать іноземні спостерігачі, адже траса будується завдяки міжнародним кредитами.

«Разом з іноземними колегами ми перевіряємо рівень асфальту, який укладається.Стежимо за тим, щоб у суміші були всі необхідні інгредієнти. Отже нехай водії не переживають, дорога служитиме довго», - сказав Майкл Нейлан, інженер з Ірландії.

Оголошення
live comments feed...