• Головна
  • Володимир Дебой оприлюднив список підприємств, які не бажають наводити чистоту і порядок в місті (ВІДЕО)
09:38, 11 травня 2012 р.

Володимир Дебой оприлюднив список підприємств, які не бажають наводити чистоту і порядок в місті (ВІДЕО)

Мер Житомира Володимир Дебой вчора під час прес-конференції, подякував всім, хто долучився до місячника із загальноміського прибирання.

За інформацією міського голови, за цей період у місті було прибрано 53 га територій загального користування та берегів річок. Ліквідовано 17 стихійних сміттєзвалищ. Також було вивезено 18 вагонів побутових відходів та 5180 тонн шляхового змету. 

У місті було своєчасно підготовлені всі кладовища до поминальних днів. І те, що всі житомиряни вже встигли побачити – своєчасно підготовлені та розпочали свою роботу міські фонтани. 

Але, нажаль, у Житомирі є і такі, хто не хоче бачити наше місто чистим. В цьому числі виявилися підприємства та успішні бізнесмени, що не побажали прибрати свої території. Мер Житомира зачитав список, та зазначив, що ці підприємства притягнуті до адміністративної відповідальності. 

«Але тут не стоїть мета, що просто притягнути. Мета прибрати, і навести навколо себе порядок. Це говорить, що там де немає керівника, де немає порядку на підприємстві, там ось така ситуація», - підкреслив керівник міста.

Оголошення
live comments feed...