• Головна
  • Військомати відібрали 120 кандидатів з Житомирщини на вступ до військових академій
17:05, 11 травня 2012 р.

Військомати відібрали 120 кандидатів з Житомирщини на вступ до військових академій

У військових комісаріатах Територіального управління “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України тривають заходи щодо відбору кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів.

Як повідомив старший офіцер центру особового складу Територіального управління “Північ” підполковник Сергій Онацький, станом на сьогодні, 11 травня, підпорядковані обласні військові комісаріати завдання щодо відбору кандидатів до військових навчальних закладів виконали на 119%.

Так, вже відібрано понад 830 кандидатів на вступ до військових академій, інститутів, факультетів та кафедр військової підготовки. Зокрема, з Харківщини – понад 150, Чернігівщини – близько 170, Житомирщини – 120, Сумщини – 110, Черкащини – 70, Київщини – більше 130 та Полтавщини – 70 кандидатів.

– Зараз до військових навчальних закладів відправлено особові справи юнаків і дівчат старшої вікової групи. Це ті особи, що здобули повну середню освіту в минулих роках. Документи випускників 2012 року оформляються і відправляються після складання ними зовнішнього незалежного оцінювання, – зазначив підполковник Сергій Онацький.

Більшість юнаків з північних областей України, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, віддають перевагу Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут”, Військовому інституту Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, Житомирському військовому інституту Національного авіаційного університету, Харківському університету Повітряних Сил, Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного у Львові та Військовій академії в Одесі. 17 юнаків виявили бажання навчатися в Академії Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова, що в Севастополі.

За загальним планом на 2012 рік, до 20 червня обласні військові комісаріати Територіального управління “Північ” Сухопутних військ ЗС України повинні відправити до вищих військових навчальних закладів усі особові справи кандидатів на вступ.

Оголошення
live comments feed...