• Головна
  • Свято останнього дзвоника відбулося в Житомирській спеціальний загальноосвітній школі №2, де навчаються діти, які не чують
17:31, 11 травня 2012 р.

Свято останнього дзвоника відбулося в Житомирській спеціальний загальноосвітній школі №2, де навчаються діти, які не чують

Цього року тут семеро випускників дванадцятого класу і десятеро – десятого. "Цим дітям дуже нелегко адаптуватися в житті, але вони прагнуть цього і використовують всі наявні можливості", – каже директор школи Олександр Нікулін:

"Наші діти вчаться в Київському політехнічному інституті, є й такі, вчаться у вищому училищі дизайну, в нашому інституті медсестринства, на техніків зубопротезування; наші діти вчаться в Києві в двох спеціалізованих вищих професійних училищах, і в нашому, що знаходиться в Житомирі на вулиці Московській"

Аби дати дітям всебічну підготовку, в школі робиться чимало. "Ми намагаємося, щоб у школі кожний день був зайнятий різними справами – це олімпіади, предметні тижні, різноманітні конкурси, і це дає свої результати", – розповідає Олександр Нікулін:

"Серед випускників ми в цьому році маємо досить вагоме досягнення. Для дітей, які навчаються в подібних школах у дванадцятому класі, щороку проводиться всеукраїнський конкурс "Ерудит". Це щось подібне до предметних олімпіад для дітей, які чують. І наша Софія Смоляр в цьому році привезла перше місце в номінації "тестові завдання". Ми гордимося цим і взагалі ми дуже гордимося тим, що у нас чудові діти" – підсумовує директор школи.

Оголошення
live comments feed...