• Головна
  • У жителя Житомирщини поліція виявила наркотичні схованки
12:01, 23 листопада 2016 р.

У жителя Житомирщини поліція виявила наркотичні схованки

Запаси рослинної наркосировини виявили і вилучили поліцейські за місцем проживання 21-річного жителя Брусилівського району та у його батьківській хаті. Триває досудове розслідування.

Санкціонований обшук провели працівники Брусилівського відділення поліції у с. Хомутці у будинку, де разом з літньою бабусею проживає її 21-річний онук. Причиною пильної уваги з боку правоохоронців до молодика стала наявна інформація про можливе зберігання ним наркотичних засобів.

Відтак у письмовому столі у кімнаті парубка поліцейські виявили і вилучили згорток із сухою подрібненою масою рослинного походження. Ще один пакунок з аналогічним вмістом виявили у шафі.

Водночас санкціонований обшук було проведено й у ще одному обійсті, яке належить батькові хлопця. Нині там ніхто не проживає, адже господар на заробітках, а господиня померла. В одній з кімнат правоохоронці також знайшли схованку з наркосировиною.

Усе вилучене було направлено на експертне дослідження. За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів (ч.1 ст.309 ККУ) триває досудове розслідування.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, виправними роботами, піврічним арештом, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.

#житомирщина #наркотики #схованка
Оголошення
live comments feed...