• Головна
  • На Житомирщині незаконно видають спецдозволи на видобування бурштину
16:25, 23 листопада 2016 р.

На Житомирщині незаконно видають спецдозволи на видобування бурштину

Прокуратурою Житомирської області, на захист інтересів держави, з метою запобігання незаконному отриманню суб’єктами господарювання спеціальних дозволів на користування надрами для видобуту покладів бурштину на території області, здійснено вступ у розгляд справ на стороні Державної служби геології та надр України.

Йдеться про те, що три київські фірми у травні 2016 року звернулися до Житомирської обласної ради про надання погодження на отримання спеціальних дозволів на користування надрами з метою видобування покладів бурштину на території Гулянської, Барашівської та Скуратівської ділянок загальною площею понад 10 тис га.

Житомирська обласна рада прийняла рішення про відмову у наданні таких погоджень.

Проте відмова обласної ради щодо надання погодження на отримання спеціальних дозволів на користування надрами не зупинила столичних бізнесменів.

У подальшому вони звернулися з позовами до Окружного адміністративного суду міста Києва та Житомирського окружного адміністративного суду з вимогою зобов’язати Державну службу геології та надр України видати їм спеціальні дозволи, в обхід дозвільної процедури.

Прокуратура Житомирської області і надалі принципово відстоюватиме державні інтереси та протистоятиме протиправним намірам незаконного одержання за допомогою судових рішень спеціальних дозволів на користування надрами з метою видобування корисних копалин загальнодержавного значення – покладів бурштину на території області.

#житомирщина #спецдозволи #бурштин #розслідування
Оголошення
live comments feed...