• Головна
  • Автор більше двадцяти персональних виставок в Україні, Грузії та Вірменії відкритий для Житомира
Фото
09:02, 24 листопада 2016 р.

Автор більше двадцяти персональних виставок в Україні, Грузії та Вірменії відкритий для Житомира

Фото

Сайт 0412.ua продовжує знайомити з творчими та цікавими особистостями Житомирщини. Артур Хачатрян – творець яскравих олійних пейзажів, натюрмортів та архітектурних принад Житомира. Він створює картини, які не зупиняють час чи закам’янілі образи на них, а роботи, які наче оживають в очах глядача та притягують своєю теплотою. Адже головною складовою робіт є душа майстра з безмежною глибиною.

«З любов’ю до Житомира» - саме під такою назвою відкрилась персональна виставка кримського художника, уродженця Вірменії Артура Хачатряна. Художник нещодавно переїхав до Житомира, і свої враження від міста передав на полотнах.

А відчувати кольори не вчать ні в яких інститутах, це повинно бути всередині...

«Живопис - це гармонія кольору, взаємозв'язок всіх елементів. Тут важливе вміння прислухатися до своєї душі - який колір вона підкаже вибрати. Мені подобається імпресіонізм - право першого враження. Наприклад, побачив пам'ятне місце і зобразив на полотні. Адже кожна людина бачить світ по-різному і потрібно вміти показати це в кольорі. А відчувати кольори не вчать ні в яких інститутах, це повинно бути всередині»,- розповідає Артур Хачатрян.

Автор більше двадцяти персональних виставок в Україні, Грузії та Вірменії відкритий для Житомира, фото-1

Артур називає Житомир "європейським творчим містом", хоча сам є не менш творчим та цікавим, адже за свої 35 років він уже встиг здобути три освіти, а нині став студентом вчетверте. За фахом Хачатрян – психолог, юрист, дизайнер, художник, а за покликанням - митець.

Щоб у Житомирі жити, потрібно його любити, і я його полюбив, бо тут люди дуже добрі, чуйні. 

Вражає і той факт, що за кілька місяців свого перебування в Житомирі це вже четверта персональна виставка. Арсенал робіт із житомирськими принадними архітектурними місцями розширюється і цілком передбачувано, що не за горами і п’ята персональна виставка в нашому місті,

З Житомиром я познайомився ще давно. Тому, дізнавшись, що саме тут відбудеться пленер, подав заявку, імене запросили. Я озброївся фарбами й полотнами та пішов вивчати красу, архітектуру, природу Житомира. Мені це місто дуже сподобалося, адже воно надзвичайно затишне та комфортне. Щоб у Житомирі жити, потрібно його любити, і я його полюбив, бо тут люди дуже добрі, чуйні. Пленер закінчився, але я вирішив залишитися тут і вступити до місцевого інституту культури та мистецтв. Надалі планую жити саме тут та продовжувати свій творчий шлях”, – розповів художник Артур Хачатрян.

Автор більше двадцяти персональних виставок в Україні, Грузії та Вірменії відкритий для Житомира, фото-2

Тому назва виставки «З любов'ю до Житомира» не є випадковою і відображає щире почуття митця до міста!

Потрібно вкладати душу в кожну роботу...

Усі картини, що представлені на виставці, виконані за досить короткий період. Переважна більшість його робіт написані під час перебування на пленері. Крім того, художник представив і зовсім нові роботи. Одна із них «Водонапірна башня», створена за декілька днів та приурочена спеціально до відкриття цієї виставки. Напевно, чи не найвідомиший символ Житомира, котрий уже понад століття вражає туристів, Артур передав у засніженому вигляді.

“Завдання художника – пензлями та фарбами змусити полотно говорити. Потрібно вкладати душу в кожну роботу, щоб, коли люди дивитимуться на неї, відчули все, що хотів сказати художник”, – зазначив Артур.

Тому роботи Артура Хачатряна дійсно, немов говорять про любов до міста.

Автор більше двадцяти персональних виставок в Україні, Грузії та Вірменії відкритий для Житомира, фото-3

З успішним відкриттям чергової виставки хужожника прийшли привітати і його друзі з інституту.

“Коли художник пише картини, завжди видно його манеру виконання, риси характеру, тобто на кожному полотні відчувається частинка душі художника. Коли я познайомилася з Артуром та його картинами, то побачила, що це відкрита, щира людина. Усі картини відображають тему виставки “З любов’ю до Житомира”, бо художник використовував теплі кольори, щось ніжне та показав місто з гарної точки зору. Писати карти олією дуже важко, тим більше за такий короткий період, потрібно мати витримку, терпіння, натхнення”, – зазначила голова студентського комітету ЖІКіМ Богдана Ситнова.

ART_2723

Крім того, в.о. завідуючої секції дизайну ЖІКіМ Наталья Краснова від навчального закладу передала відзнаку Артуру Хачатряну як кращому студенту ВНЗ, а також нагородила Сертифікатом житомирської музичної школи №1 імені Бориса Лятошинського за участь в Міжрегіональному науковому та культурному проекті "Митець – Культура – Виміри часу" за картину під назвою «Мрія».

Автор більше двадцяти персональних виставок в Україні, Грузії та Вірменії відкритий для Житомира, фото-4

Відкриття виставки пройшло під солодке звучання саксофону у виконанні Ігоря Поплавського.

ART_2745

Побачити виставку та залишити свої враження у «Гостьовій книзі» можна протягом місяця в історичній частині міста - кав’ярні-кондитерській «Теретенія» (вул. Пушкінська, 24) з 8:00 до 21:00.

Познайомитись з роботами художника можна на його персональному сайті.

Більше фото з відкриття виставки можна побачити у нашому ФОТОЗВІТІ.

  ART_2761ART_2804ART_2802ART_2863

Довідково:

Артур Хачатрян народився в 1981 році в м.Єреван, Вірменія.

У 2002 році Хачатрян А.Г. переїхав на постійне проживання в АР Крим.

У 2004 році прийнято в Сімферопольську міську асоціацію вірменських художників.

У 2009 році закінчив Кримський гуманітарний університет, факультет образотворчого мистецтва.

У 2012 році закінчив Львівський Національний університет ім. Івана Франка, юридичний факультет.

У 2013 році закінчив Луганський Національний університет ім.Тараса Шевченка, факультет психології.

У 2016 році вступив до Житомирського інституту культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, факультет дизайну.

Хачатрян є володарем безлічі почесних грамот та відзнак.

В арсеналі художника проведено понад 20 персональних виставок в Україні, Грузії, Вірменії.

У Житомирі Артур Хачатрян провів уже три персональні виставки, а також відзначений подякою Управління культури Житомирської міської ради за участь в Міжрегіональному пленері «Житомирська палітра» 2016 року.

В 2016 році в рамках відзначення Міжнародного дня студента нагороджено Дипломом Житомирської міської ради як «Кращий науковець ВНЗ».

У 2015 році Хачатряну А.Г. постановою Президії Державної Ради Республіки Крим присвоєно Почесне звання "Заслужений художник Республіки Крим".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #злюбов'юдожитомир #артурхачатрян #виставка #теретенія #артман
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...