• Головна
  • У Житомирі презентують проект міжнародної організації UNICEF
11:48, 24 листопада 2016 р.

У Житомирі презентують проект міжнародної організації UNICEF

7 грудня в Житомирській області вперше відбудеться спільна презентація команди U-Report (проект міжнародної організації UNICEF) та Громадської організації "ХХІ покоління", Молодіжного Активу Розвитку Житомирщини. 

Захід відбудеться за сприяння КВНЗ "Житомирський інститут медсестринства" Житомирської обласної ради, Управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. 
Громадська організація "ХХІ покоління" та Молодіжний Актив Розвитку Житомирщини ще у 2013 році запровадили платформу для розвитку активної молоді. Впродовж 2014-2015 років формувалася команда.  
Громадська організація "ХХІ покоління" від Житомирської області представляла свої проекти координатору системи Організації Об'єднаних Націй в Україні Нілу Вокеру. У 2015-2016 роках запровадила нові соціальні проекти - "Наш Оберіг", "Зв'язок Поколінь", "Молода Генерація".
Організатори сподіваються, що цей захід допоможе нашій молоді і посадовим особам визначити реальні проблеми розвитку молодіжного середовища та спрямувати свою діяльність на їх вирішення.
Сьогодні більше 50% української молоді взагалі не чули про державну молодіжну політику, близько 40% опитаної молоді Житомирщини хочуть виїхати із своїх населених пунктів в пошуку кращих умов життя. Натомість близько 80% молоді мають бажання займатися безкорисливою соціальною діяльністю, але бояться, що їх можуть використати в своїх цілях, як зазвичай стається, політики та непорядні люди.

Для молоді будуть проведені презентації та воркшоп соціальних проектів. Участь у заході, як і у всіх інших наших соціальних проектах, безоплатна. Запрошуємо соціально-активну аполітичну молодь.
Свої листи щодо участі надсилайте - [email protected]
ГО ХХІ покоління та UReport7 грудня 2016 року (Презентація)
#житомир #проекти #молодь #юнісеф
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...