• Головна
  • На Житомирщині за уявний порятунок сина пенсіонерка віддала шахраям 9 тисяч гривень
13:03, 24 листопада 2016 р.

На Житомирщині за уявний порятунок сина пенсіонерка віддала шахраям 9 тисяч гривень

9 тисяч гривень перерахувала шахраям пенсіонерка із селища Лугинза уявний порятунок онука з поліції. Правоохоронці закликають громадян перевіряти телефонні сповіщення про потрапляння близьких у халепу.

Тривожний дзвінок надійшов на стаціонарний телефон 78-річної  жительки        смт. Лугини близько 11 години 22 листопада. Телефонував невідомий, який назвався слідчим поліції і повідомив неприємну звістку продоставлення до поліцейського відділку онука пенсіонерки за нібито вчинений злочин.

Почувши таке, шокована жінка не на жарт засмутилася, а пройдисвіт поспішив запевнити її, що ситуацію цілком можливо виправити, кримінальне провадження закрити, а молодика відпустити. Для цього потрібно лише перерахувати на названий рахунок певну суму грошей. Звісно, бабуся була ладна віддати останнє, аби врятувати онука. Тож і перерахувала через банківський термінал 9 тисяч гривень наявних грошових збережень.

За деякий час старенька зателефонувала своїм рідним і, на свій подив і жах, зрозуміла, що її жорстоко обдурили шахраї. З цим змушена була звернутися до поліції.

Відповідна інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.190 (Шахрайство) ККУ. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють особу пройдисвіта та застерігають усіх жителів Житомирщини.

Щоб не постраждати від «мобільних аферистів», поліція радить дотримуватися наступних правил:

1.           Після заяви нібито вашої близької людини про те, що сталося нещастя, скажіть, що зараз передзвоните їй самі. Перевірте, чи дійсно той, хто дзвонить, є тим, за кого себе видає. Або ж зателефонуйте до когось з оточення вашого родича, який нібито потрапив у халепу (дружині, брату, сестрі, товаришу або колезі).

2.           Якщо вам дзвонить людина, що називає себе поліцейським, зателефонуйте самі у поліцію. Уточніть, в якому саме відділі чи відділенні знаходиться ваш родич, і одразу ж зателефонуйте хоч би за номером «102».

3.           Так або йнакше, але перервіть розмову з невідомим абонентом, аби зібратися з думками, приборкати емоції, спробувати розсудити логічно і холоднокровно.

Не дозволяйте шахраям обвести себе навколо пальця. Пам'ятайте, що ви повинні завжди і в усьому бути більш ніж уважними, щоб не стати жертвою чергової кримінальної історії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лугини #пенсіонерка #шахраї
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...