• Головна
  • Більше 5 тонн радіактивно-забрудненного металобрухту виявили житомирські прикордонники
13:47, 25 листопада 2016 р.

Більше 5 тонн радіактивно-забрудненного металобрухту виявили житомирські прикордонники

Державна прикордонна служба України продовжує активно реалізовувати комплекс заходів, які направлені на недопущення протиправної діяльності на державному кордоні та в прикордонних районах.

Заходи впроваджуються у тісній взаємодії із іншими правоохоронними органами, що дозволяє оперативно протидіяти злочинним проявам. Черговим позитивним результатом спільної роботи стало виявлення місця накопичення радіоактивного забрудненого металобрухту на Київщині.

Так, можливий факт про переміщення та зберігання радіоактивного – забрудненого металобрухту викрили співробітники Житомирського прикордонного загону. При цьому зберігання металобрухту здійснювалось у контрольованому прикордонному районі.

Про виявлення ознак кримінальних правопорушень прикордонники відразу поінформували співробітників Іванківського районного відділу Національної поліції в Київській області з якими було організовано тісну взаємодію.

Як результат, в рамках кримінального провадження вчора спільною слідчо- оперативною групою на виконання ухвали Іванківського районного суду в приватному домоволодінні мешканця прикордоння було проведено обшук.

У ході обшуку на подвір’ї вищезазначеного господарства було виявлено більше 5 тон чорного та інших металів радіоактивний вміст яких перевищував допустимі норми в десять разів (елемент цезій 137).

На даний час слідчі дії тривають.

#метал #радіація #прикордонники #житомир.брухт
Оголошення
live comments feed...