• Головна
  • У Житомирі старшокласникам розповіли про небезпечні знахідки
17:06, 25 листопада 2016 р.

У Житомирі старшокласникам розповіли про небезпечні знахідки

На Житомирщині підходить до закінчення Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності. Велика кількість дітей з різноманітних куточків області стали його безпосередніми учасниками.

Так, 25 листопада фахівці Управління ДСНС відвідали ЗОШ № 36 м. Житомир. Мета візиту – попередження нещасних випадків під час виявлення вибухонебезпечних, підозрілих предметів. Адже протягом поточного на території області вже знищено 916 вибухонебезпечних предметів.

Близько 50 школярів стали учасниками інформаційно-пізнавального заходу. Також діти мали змогу переглянути навчальний фільм про ВНП та побачити як піротехніки їх знищують. Рятувальники навели конкретні приклади з повсякденної діяльності стосовно виявлення людьми боєприпасів в області. Школярі дізнались, що необережне поводження з такими предметами може закінчитися не лише травмуванням, а й миттєвою загибеллю.

Особливий інтерес у слухачів викликала інформація про підозрілі предмети. Діти усвідомили, що вибуховий пристрій може бути закладено і в коробку цукерок, і у футбольний м’яч, і в жіночу сумочку, і, навіть, у звичайну пачку цигарок.

Особливо рятувальники наголосили на тому, що в умовах сьогодення варто бути як ніколи пильними та обережними навіть з дрібницями.

 Під кінець зустрічі кожен бажаючий міг підійти та оглянути муляжі військових боєприпасів, а також особисто поспілкуватися з фахівцями ДСНС про вибухонебезпечні предмети.

#житомир #старшокласники #вибуховіпредмети #рятувальники
Оголошення
live comments feed...