• Головна
  • Чиновники позмагалися у футбол
11:40, 14 травня 2012 р.

Чиновники позмагалися у футбол

Фінальні змагання з футболу в ході проведення обласної Спартакіади працівників органів місцевого самоврядування пройшли на стадіоні ЖДУ ім. І. Франка.

Участь у змаганнях взяли 7 команд, повідомляє "Перший Житомирскький".

Це команда Богунської районної ради міста Житомира, Коростишівської, Ємільчинської, Андрушівської районної ради та Коростенської, Бердичівської і Новоград-Волинської міської ради.

Команди були розділені на дві підгрупи. Результати змагань у першій з них наступні: Богунія-Бердичів – 2:0, Коростишів-Андрушівка – 3:0, Богунія-Андрушівка – 0:0, Коростишів-Бердичів – 2:1, Богунія-Коростишів – 7:0, Андрушівка-Бердичів -4:2. І як наслідок Богунія здобула І місце, Андрушівка – ІІ, Коростишів – ІІІ, а команда з Бердичева – ІV місце.

У другій підгрупі зустрілись команди з Коростеня, Ємільчина та Новоград-Волинського. Рахунки їхніх зустрічей наступні: Новоград-Волинський-Ємільчино – 2:1, Коростень-Новоград-Волинський – 2:2, Коростень-Ємільчино – 4:1. Відповідно, І місце отримала команда з Коростеня, ІІ – Новоград-Волинська, а ІІІ – з Ємільчина.

Підсумки змагань можна було підбити після проведення стикових ігор. У результаті змагань VII місце посіла команда Бердичівської міської ради, VI – Коростишівської районної ради, V – Ємільчинської районної ради, IV – Андрушівської районної ради, ІІІ – Новоград-Волинської міської ради, ІІ – Богунської районної ради міста Житомира, а почесне І місце отримала команда Коростенської міської ради.

Команда Малинської міської ради не прибула на змагання, тому їй автоматично зараховується VІІІ місце.

Капітан команди-переможців Олег Мельниченко задоволений результатами гри. «Хлопці віддались грі за своє рідне місто, за Коростень. Тримались до останньої хвилини, забивали м’ячі. Це заслужена перемога. Команда буде тренуватись, готуватись до подальших змагань. Адже  нам треба гідно представити область на всеукраїнському рівні», – поділився капітан команди.

Головний суддя змагань Андрій Загоруйко теж лишився задоволений грою. «Футболісти показали цікаву гру не просто маневрами, які вони використовували під час гри, а й тією спортивною напругою, яка панувала на полі. Тому й неодноразово доводилось присуджувати червоні та жовті картки. Команди мали рівні можливості, та перемогу все ж таки здобули сильніші».

Оголошення
live comments feed...