• Головна
  • Оголошено догани 4-м працівникам Кмитівської школи-інтернату, де виник спалах гепатиту А
17:42, 25 листопада 2016 р.

Оголошено догани 4-м працівникам Кмитівської школи-інтернату, де виник спалах гепатиту А

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 137 КК України.

Як повідомлялося раніше, у Кмитівській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті Коростишівського району захворіли діти на гепатит А, які були госпіталізовані до інфекційного відділення дитячої обласної лікарні. Усього на стаціонарному лікуванні із середнім і легким ступенем тяжкості перебігу хвороби перебувало 34 вихованці школи- інтернату.

З огляду на такі обставини, прокуратурою області, з метою проведення службового розслідування у школі-інтернаті та притягнення до відповідальності винних осіб, було скеровано лист керівництву облдержадміністрації.

Наразі з органу державної влади надійшло повідомлення про те, що за результатами службової перевірки, до дисциплінарної відповідальності притягнуто чотирьох працівників Кмитівської школи-інтернату, з вини яких стався спалах вірусного гепатиту А.

Зокрема, оголошено догани заступнику директора з господарської роботи навчального закладу та трьом іншим працівникам з обслуговуючого персоналу.

Дотепер на стаціонарному лікуванні медичних закладів перебуває 16 учнів Кмитівської школи-інтернату віком від 6 до 15 років.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке проводиться Коростишівським відділом поліції.

Нагадаємо, що На Житомирщині провели службове розслідування спалаху вірусного гепатиту А.

#кмитів #учні #гепатита #розслідування #догани
Оголошення
live comments feed...