• Головна
  • У Новограді-Волинському провели зариблення річки Случ
11:10, 14 травня 2012 р.

У Новограді-Волинському провели зариблення річки Случ

Численні нарікання на заростання річок і взагалі стан водойм постійно обговорюються громадськістю. Вирішити проблему численної рослинності можна шляхом зариблення водойм певними видами травоїдних риб.
З цією метою Новоград-Волинська міськрайонна громадська організація “Громада рибалок” в цьому році проводила збір коштів на придбання молодняка риб. На зібрані кошти в Рівненській області було придбано близько 500 кілограмів малька (карась, білий амур, толстолоб).
7 травня 2012 року було проведено друге зариблення річки Случ в п’яти місцях в межах міста в присутності представників засобів масової інформації, держаного рибінспектора Засухи В.Г., працівників відділу НС та екології міської ради, активістів Новоград-Волинської міськрайонної громадської організації “Громада рибалок” на чолі з головою Левченко І.М. і членів їх сімей.
По різному сприйняли нову водойму запущені види риб. Окремі відразу зникали в глибину річки, інші довше проходили процес адаптації, але з часом також пірнали у глиб водойми.
Певна частина не витримала тривалого переїзду та високої температури, так як день був дуже спекотний, так і залишилась на поверхні водойми.
Самі активісти організації Новоград-Волинська міськрайонна громадська організація „Громада рибалок“ залишились задоволені. Вони здобули досвід доставки молодняка риб та зробили висновки про строки проведення зариблення водойм.Оголошення
live comments feed...