• Головна
  • Житомир приймає кращих студентів аграрних навчальних закладів України
13:05, 14 травня 2012 р.

Житомир приймає кращих студентів аграрних навчальних закладів України

12-15 травня на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбувся XIV всеукраїнський зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» серед студентів ВНЗ I-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України. Перший зліт кращих студентів-аграріїв відбувся у 1999 році за ініціативи Міністерства і Всеукраїнського благодійного фонду підтримки сільської молоді «Надія XXI століття». Нині він проводиться на виконання державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009–2015 роки.
У цьогорічному зібранні, яке випало приймати Житомирщині, взяли участь близько 260-ти студентів з усіх областей, які отримали іменні стипендії Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, видатних учених і науковців, відмінники навчання вищих навчальних закладів аграрного спрямування. Усіх їх під час урочистого відкриття привітали директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПК та розвитку сільських територій Володимир Ганганов, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Микола Дейсан, помічник голови ЦК профспілки працівників агропромислового комплексу Катерина Гордієнко, ректор Житомирського агроекологічного університету Валерій Микитюк, аспірант університету, учасник трьох останніх зльотів Федір Марков та інші.
Володимир Ганганов наголосив на тому, що розвиток українського села залишається пріоритетним напрямком роботи державної влади. «Без розвитку села ніколи не буде багатої України. Тому сьогодні Президент України Віктор Янукович, Кабінет Міністрів та профільне міністерство все роблять для того, щоб створити сприятливі умови для навчання і працевлаштування на селі талановитої молоді». Зі слів директора Департаменту, кожен студент-учасник на зльоті представляв тисячу студентів – молодих людей, на плечі яким лягає відродження українського села, модернізація господарства, підвищення авторитету працівника галузі.
Заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан від імені керівників області Сергія Рижука та Йосипа Запаловського привітав учасників заходу на житомирській землі і розповів, чим вона славетна. Від імені ЦК профспілки працівників агропромислового комплексу вітання висловила Катерина Гордієнко, яка побажала студентам плідної співпраці, цікавих знайомств та яскравих вражень.
На урочистостях студентів нагородили за високі досягнення у навчанні й активну життєву позицію почесними грамотами Міністерства аграрної політики та продовольства України, ЦК профспілки працівників агропромислового комплексу.
У рамках заходу відбувся заключний етап конкурсу «Кращий студент року», проводилися семінари, круглі столи, виставки, зустрічі з видатними вченими та працівниками агропромислового комплексу, дискотеки, концертні шоу-програми, візити до Житомирського національного агроекологічного університету, екскурсії промисловими, переробними та сільськогосподарськими підприємствами Житомирщини, знайомство з їхньою роботою, дегустація продуктів. Зокрема, розділившись на групи, студенти побували у Коростені, оглянули молочний комплекс у Новограді-Волинському, овочесховище села Краснопіль Чуднівського району, новий елеватор «Нібулон» у Великих Коровинцях, промислові підприємства Володарськ-Волинського району, дегустували продукцію Житомирського маслозаводу «Рудь».
Зліт кращих студентів у аграрній науці – це зібрання однодумців, лідерів, хто у напруженій навчальній праці здобуває професії для роботи на землі. Захід має на меті створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу українського народу, пошуку, підтримки і стимулювання молоді, самореалізації особистості в сучасному світі.

Оголошення
live comments feed...