15:05, 14 травня 2012 р.

Звернення до батьків!

Територіальне управління МНС України та Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області стурбовані ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Лише з початку року в області під час пожеж загинуло шестеро дітей та одна дитина потонула.
Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.
Настає пора літніх канікул, літнього відпочинку та розваг. Тисячі дітей залишаються вдома, але не завжди дорослі в змозі наглядати за ними та контролювати їхнє дозвілля. Це, безумовно, створює певний ризик для їх життю та здоров’ю. Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.
Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя.
Пильнуйте, щоб до рук Вашої дитини не потрапили сірники, запальнички, отруйні речовини та невідомі предмети. Обов’язково проведіть із малечею бесіди про правила безпечної поведінки вдома, роз’яснюйте їм елементарні правила пожежної безпеки.
Адже турбота про безпеку дітей – наш спільний обов’язок!

Ігор Нікітчук,
начальник Територіального управління
МНС України у Житомирській області.

Ігор Стельмашов,
начальник Управління Держтехногенбезпеки
у Житомирській області.

Оголошення
live comments feed...