• Головна
  • Житомирська міська рада організовує свято «Щаслива родина »
15:44, 14 травня 2012 р.

Житомирська міська рада організовує свято «Щаслива родина »

15-22 травня, розпочавшись в Міжнародний День Сім’ї, вдруге пройде Всеукраїнський Тиждень Подружжя в Україні.
Саме у ці дні Всеукраїнська благодійна організація "АСЕТ" за підтримки міського голови Володимира Дебоя та Житомирської міської ради організовує свято "Щаслива родина " у місті Житомир.
Святкування будет проходити 19 травня на майдані Рад (біля кінотеатру "Жовтень").
Для всіх подружніх пар буде встановлена «Арка кохання», де чоловік та дружина зможуть поновити обітниці вірності та вкотре сказати «Я люблю тебе». Завершиться свято різними іграми, естафетами та розважальними конкурсами для родин з дітьми, фотографією на пам'ять та ін.
Минулого року ініціатива просімейного руху сколихнула 16 міст України. В заходах Тижня Подружжя прийняли участь понад 10 000 українців. Цьогоріч ініціатори Тижня Подружжя очікують навіть більший резонанс в країні та активно закликають долучитись до руху просімейні громадські організації, християнські церкви всіх конфесій на деномінацій, журналістів, бізнес і просто всіх небайдужих людей, які вважають, що сім’я – це найбільша суспільна цінність, а подружнє щастя вартує того, щоб закохані чоловік та жінка працювали над його збудуванням щодня.
Тиждень Подружжя – це міжнародних рух, створений з метою поширення авторитету сім’ї в суспільстві та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту. Вперше Тиждень Подружжя відбувся у Великобританії в 1997 році.
Мета Тижня Подружжя: кожного року протягом одного тижня зробити подружжя та шлюб головними темами в країні, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, християнських церков, бізнесу та всіх небайдужих людей.
Серед 18 країн світу, де вже проводиться Тиждень Подружжя такі держави, як: Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Ірландія, Швейцарія, Бельгія, США, Австралія, Угорщина, Чехія, Румунія, Словаччина та інші країни. В багатьох країнах світу Тиждень Подружжя став традиційним святом та був затверджений на національному рівні.

Оголошення
live comments feed...